ZARĘCZYNY JAK SIĘ UBRAĆ?

Bez wątpienia zaręczyny to jedna z najważniejszych okazji w związku pary. Czasami towarzyszy im ogromna niespodzianka, a innym razem są pieczołowicie zaaranżowane przez obie strony. Czasami uczestniczy w nich grupa przyjaciół lub członków rodziny, ale często jest to bardzo prywatna okazja dzielona między dwiema bliskimi. Niezależnie od wyniku zaręczyn, jak ubrać się odpowiednio do okazji?

Intymne spotkania w restauracji

Może to być zwykłe spotkanie dwóch zakochanych, albo kolacja, na którą zaproszeni są wszyscy najbliżsi przyjaciele. Wiele osób pragnie dzielić tak doniosłą okazję z rodziną i przyjaciółmi. Restauracja jest jednym z najbogatszych lokali na taką okazję. Jak ubrać się elegancko i odpowiednio do okazji? Panowie powinni postawić na ponadczasowy strój.

Powinien być połączony z krawatem. Warto zauważyć, że elegancja zawsze jest wliczona w cenę i lepiej wyglądać naprawdę elegancko niż nieodpowiednio na wydarzenie. Płeć piękna może wybrać suknię koktajlową i wyrazistą biżuterię. Spójrzmy prawdzie w oczy: kobieta jest w znacznej mierze gwiazdą wieczoru i to nią poprowadzi nie tylko kochanek, ale i wszyscy inni. Makijaż wieczorowy i szpilki są całkiem odpowiednie.

Spotkania pośród natury

Niektóre osoby lubią angażować się w działania w mniej konwencjonalnych lokalizacjach. Łączą je nawet z sesją zdjęciową w tym celu, co może być niespodzianką dla bliskiej osoby. Częściej występuje na łonie natury, częściej na wakacjach. Może to być plaża, pasmo górskie, bujna łąka lub jakakolwiek naturalna cecha. Jeśli wybraliśmy ten rodzaj zaangażowania, jak powinniśmy się ubrać, aby zapewnić sobie piękną pamiątkę na zdjęciach, a jednocześnie móc podróżować po trudnym terenie? Swobodny wygląd w połączeniu ze sportowymi funkcjami jest idealny. Panowie powinni założyć spodnie typu chino i lnianą koszulę z odpinanym kołnierzykiem. Dla kobiet sprawdzi się sukienka w luźnym letnim stylu i delikatna biżuteria. Buty mają kluczowe znaczenie – powinny być wygodne i mieć sportowy design.