Kiedy kupić obrączki?

Przygotowanie do ślubu ma wiele punktów, które należy usunąć z listy. Definiowanie planu działania i trzymanie się go tak, aby wszystko było zrobione w 100% wymaga dużo czasu i cierpliwości. Salę, fotografa lub DJ-a należy zarezerwować na rok przed planowaną datą ślubu. Jeśli chodzi o tak niezbędną rzecz jak obręcze, najlepiej zrobić to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Spóźnialscy zamawiają pierścionki na około miesiąc przed ślubem. Należy jednak zaznaczyć, że rzeczywisty czas realizacji zamówienia to średnio trzy tygodnie, co w tym przypadku wyklucza możliwość jakichkolwiek napraw. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy jesteś w 100% pewien swojego wyboru. W przeciwnym razie trzy, a nawet pięć tygodni przed ślubem to dobry czas na zakup idealnego symbolu wiecznej miłości!

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze obrączek?

Wygląd obrączek jest oczywiście bardzo ważny, ale to na co należy zwrócić szczególną uwagę to sposób ich wykonania. Dobra ruda używana do wyrobu obrączek ślubnych czy pierścionków zaręczynowych to także wyjątkowa trwałość. Dodatkowo warto zaznaczyć, że platyna czy tytan są hipoalergiczne – idealne dla skóry skłonnej do reakcji alergicznych. Jeśli do daty ślubu jest mało czasu, koniecznie wybierz odpowiedni rozmiar – nie będzie czasu na dopasowanie. Kiedy wrócę do wyglądu – dzisiejsze sklepy jubilerskie oferują dużą swobodę. Obrączki można kupić w wielu kolorach, fasonach i profilach. Możesz wybrać klasykę – od żółtego złota lub zupełnie wyjątkową – czarne złoto, diamenty i niepowtarzalny grawer!

 

Gdzie kupić obrączki?

Obrączki ślubne można kupić w wielu miejscach. W lokalnych sklepach jubilerskich, w tych najpopularniejszych, a także w internetowych sklepach jubilerskich. Dziś biżuterię możemy znaleźć również na platformach handlowych. Ponieważ jednak para nosi obrączki przez naprawdę długie lata, jakość odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Jubiler SAVICKI oferuje szeroki wybór biżuterii na każdą okazję, dostosowaną do wielu gustów. Dodatkowo opcja e-salon pozwala zobaczyć wybrane produkty z bliska bez wychodzenia z domu!