Druga rocznica ślubu

Wyjątkowe momenty w życiu człowieka mają to do siebie, że zawsze szybko przemijają. Zwykle przygotowania do jakiegoś ważnego wydarzenia oraz czas oczekiwania na nie, są znacznie dłuższe niż sama wypatrywana chwila. Odnosi się to również, a może trafniej powiedzieć przede wszystkim do dnia ślubu. Planowanie wesela to czasochłonny proces, którego efekt bardzo szybko przemija i zanim się obejrzymy następuje rocznica ślubu. Pierwsza z nich, papierowa jest niezwykle szczególna. Nie oznacza to jednak, że kolejną, czyli bawełnianą należy zignorować. Wręcz przeciwnie! Gody małżeńskie powinny być corocznie należycie świętowane. W końcu prawdziwa miłość to unikat, spotykający jedynie niewielką część ludzi. Jeśli możecie cieszyć się udanym małżeństwem, opartym na szczerym uczuciu, powinniście to celebrować.

Jak spędzić rocznicę ślubu?

Tak ważny dzień musicie spędzić razem. Istnieje wiele ciekawych pomysłów na umilenie sobie bawełnianych godów. Jednym z nich jest podróż szlakiem wspomnień. Odszukajcie fotografie przedstawiające początek waszego związku, przejrzyjcie zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, nie zapomnijcie także o nagraniu ze ślubu. Opowiedzcie sobie śmieszne historie związane z waszą relacją. Mogą dotyczyć one przygotowań do pierwszej randki bądź zakupu pierścionka zaręczynowego. Jeśli jesteście głodni wrażeń, odwiedźcie miejsca, w których często byliście na początku związku. Taka refleksja nad łączącą was relacją z pewnością sprawi, że jeszcze bardziej docenicie siebie nawzajem. 

Prezent dla żony z okazji rocznicy ślubu

Jeśli zbliżająca rocznica budzi w tobie lęk z powodu braku pomysłu na prezent, powinieneś przestać się martwić. Już sam bukiet kwiatów z pewnością ucieszy twoją drugą połówkę. Możesz pokusić się także o zakup jej ulubionych perfum, kosmetyków bądź biżuterii. Stylowe dodatki to propozycja, która zawsze się sprawdza. Jednak najcenniejszym podarunkiem będzie twój poświęcony czas. Zabierz ją na romantyczną kolację i skomplementuj jej wygląd. Ten mały gest przyniesie kobiecie ogrom radości.